Toplantılar ve Danışmanlık

Toplantı Kuralları

Toplantılarımız online iletişimin sağlanması için çeşitli (Zoom Programı, Telegram, whatsapp) video konferans toplantı uygulamalarının kullanılması gerekmektedir. Toplantıların yapılması eğitmenlerin uygun gördüğü zaman ve saatlerde olacaktır. Toplantılara katılım sağlayamayan bireyler ise görüşme kayıtlarını izleyebilme imkanına sahip olacaklar. 

Toplantı kayıtları eğitmen tarafından çekilip toplantıya iştirak eden katılımcılar ile paylaşılacaktır. bu kayıtların copyright hakları Selçuk GÖKTAŞ'a ait olup izinsiz paylaşılması ve kullanılması halinde gerekli yasal işlem başlatılacaktır. Kayıtların içeriğinde şahsi bilgilerin olmasının engellenmesi katılımcıların sorumluluğundadır.

Danışmanlık Hakkında

Danışmanlık hizmeti toplantının yapılması ile sonlanmamaktadır.

Aylık paketler şeklinde satın aldığınız danışmanlıklarda kurs satın alma sayfasında görüntülenen platformlarda abonelik devam ettiği sürece destek sağlanacaktır. Özel mesaj ile soru sormak bunlara dahildir. Yoğun olma durumuna göre cevap verme süresinde gecikmeler olmakla birlikte en geç 24 saat içerisinde cevap verilecektir. 

Hesap açılışı şeklinde alınan danışmanlıklarda sürecin gerektiği şekilde özelden mesajlara cevap verilecektir. Bu süreçte hesap açma konusu dışında bir hususa ilişkin sorulara yanıt özel mesaj ile değil amazonworkshop vb. gruplardan verilecektir. 

Tek seferlik 2 saatten oluşan zoom toplantılarının ardından özel mesaj ile cevap verilmeyecek olup sorularınızı amazonworkshop yada diğer konulara giriyor ise diğer telegram gruplarından yanıt verilecektir. 

Udemy eğitimleri danışmanlık kapsamında olmayıp eğitmen gerek gördüğü ve udemy kuponları müsait olduğu taktirde bu eğitimleri katılımcılarla paylaşıp paylaşmamakta özgürdür. Udemy eğitimleri için soru cevap platformu yine amazonworkshop telegram grubudur.