Amazon Suspend Eğitimi

 

Örnekler ile suspend Çözümü

İki farklı suspend örneği ve suspend sürecinin çözüme ulaştırılmasını konu alan ayrıca içeriği Trademark, Copyright, Patent ve Amazon Hesap sağlığı detaylarını içeren suspend eğitimi video şeklinde sunulmuştur.

 

Bire Bir Hesap Sağlığı İnceleme

Suspend öncesinde hesap sağlığı ile ilgili endişeleriniz var ise hangi adımlar ile hesap sağlığınızı koruyabilirsiniz Suspected IP violation, IP Complaint vb. problemler nasıl çözüme kavuşturulur bunlarla ilgili detaylı ZOOM dersi alacaksınız. Bire bir olan bu ders ile sizin ihtiyaçlarınıza göre hangi adımları atmalısınız bunları öğreneceksiniz.

 

Appeal İnceleme

Suspend problemlerinizi biz çözüme ulaştırmıyoruz. Hiç kimse sizlere bunun sözünü veremez. Ancak biz sizlerin hazırlamış olduğu appeal'ları incelemeye tabi tutarak nerelerde hata yapmış olabileceğinizi değerlendiriyoruz. Sizlerin daha doğru appeal yazmanıza destek oluyoruz. Appeal için 5 adet inceleme tarafımızdan ücretsiz şekilde yapılacaktır.

 

  Taksitli şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ödeme formu geldiğinde kart bilgilerinizi girdikten sonra kartınıza uygun olan peşin fiyatına taksit seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

 

Kursa Katıl

 

 

 

Dropshipping Yapıyordum Hesabım Suspend Oldu

 

2 Hafta Sonra Hesabım Açıldı

 

Aynı Hesap Tekrar Suspend 24.500 CAD$ İçeride Kaldı.

 

Hesabım Yeniden Aktif

 

 

 

Kursa Katıl