A-dan Z-Ye Amazon Eğitimi Grup ve Bire bir Özel Destek

 

A-Dan Z-Ye Birebir Eğitim Nedir?

Sizleri amazonda bulunan herhangi bir işte başarılı kılabilecek gereken bilgi seviyesine ulaşmanızı hedefleyen bir eğitim sistemidir. Bu eğitimde grup derslerinin yanında sizlerin ihtiyacı olan konularda birebir destek sağlanarak özel görüşmeler ile yaptığınız işte başarılı olmanızı hedefliyoruz. Eğitim Süresince 10 saat birebir özel ders alacaksınız. Bu dersler Zoom yazılımı üzerinden gerçekleşecek. 

A-Dan Z-Ye Grup Dersleri Nedir?

Eğitimin ilk başlarında daha çok grup dersleri şeklinde yayınlarımız olacak. Birlikte tartışarak tüm iş modellerini irdeleyeceğiz. Hali hazırda girişimde bulunan arkadaşların yaşadıkları problemleri birlikte çözeceğiz.  Eğitim süremiz toplamda 6 ay sürecek. Bu süre zarfında aldığınız eğitimlerin çoğunluğu grup dersleri şeklinde olacak. Bu dersler Zoom üzerinden karşılıklı toplantı şeklinde gerçekleşecek. Tüm katılımcıların söz hakkı olacak.

 

A-Dan Z-Ye Video Eğitimleri Nedir?

Belirli konularda standart bilgi seviyesini yakalayabilmeniz adına önceden ihtiyaçlara yönelik hazırlanan kurs paketleri bu eğitim ile birlikte ücretsiz sizlerin erişimine açılacaktır. 

(Örnek olarak Amazon Suspend Eğitimi)

 

A-Dan Z-Ye Youtube Yayınları Nedir?

Eğitime katılımların yoğun olduğu dönemlerde temel konuların işlenmesi yada başarılı ve başarısız kişiler ile karşılıklı yapılan yayınlardan oluşacaktır. Başarılı kişilerin yaptıklarından örnek alırken başarısız kişilerin tecrübelerinden de dersler çıkartmamız gerekiyor. 

 

Eğitim Süresi Ne Kadar Sürecek?

Grup eğitimleri ve yayınlar 6 ay içerisinde tamamlanacak. Sizlerin erişimine açılan hazır video paketleri ise sizin tercihlerinize bırakılacaktır. Eğitimden en yüksek faydayı elde etmek için sizlere açılan video eğitimleri en kısa sürede bitirmeniz talep edilecek. Ayrıca yapılan yayınlarda bu eğitimleri bitirdiğiniz kabul edilecek.  Özel Bire-Bir danışmanlıklar toplam 10 ayrı dersten oluşacak. Bu süreler 6 ay içerisinde önceden randevu alınarak değerlendirilecek. 

 

Eğitim Süresi Uzun Değil mi Daha Önce Satış Yapabilir miyim?

Eğitim sizlere tüm satış sürecinize destek olmak içindir. Hesaplarınız açıldıktan sonra seçtiğiniz iş modeline göre satışa başlama süreniz değişecektir. Ancak eğitim tamamlanmadan önce bir çoğunuz belki de yüzlerce satışı tamamlamış olacak. Tabi ki bu sizlerin özverisine ve harcadığı zamana bağlı bir durumdur.

 

Benim Hiç bütçem Yok. Nasıl Satış Yapacağım?

Eğitim süresince göreceksiniz ki bazı arkadaşlarımın hesapları daha erken açılacak. Bu tarz durumlarda genelde yapılan işlem hesap açmayı başaran kişiler bütçesi olan ancak bu süreci aşamayan kişilere destek olmaktadır. Bu tarz gruplaşıp kalıcı yada geçici iş ortaklığı kuran bir çok amazon satıcısı bulunmaktadır. Eğitim süresince hesaplarınıza nasıl çalışan atanacağına kadar ayarları birlikte inceleyeceğiz. 

 

Uyarı...

(1) Eğitim Süresince sizlerin bilgisayarlarına bağlanarak gerektiğinde ayarlarınızı birlikte yapacağız. Bu sebeple kişisel verilerinizin korunmasının sorumluluğu sizlerdedir. Biz elimizden geldiği kadar buna dikkat edeceğiz. Ancak zoom yazılımını kullanırken lütfen dikkatli olalım.

(2) Grup görüşmelerinde moderatör olarak görev yapmakla birlikte incelediğimiz konu üzerine yorumlar yapacağım. Bu süreçte tartışmalara girmekten ve grubun zamanını alacak görüşmelerden lütfen kaçınalım.

(3) Grup içerisinde karşılıklı iş paylaşımı gibi durumlar olabilir. (Örnek olarak ürün tasarımı, fotoğraf çekimi, ürün yüklemesi, yazılımların ortak kullanımı v.s.) Bu tarz süreçlerde karşılıklı anlayış içerisinde olalım. Hizmet bedeli ne ise karşılıklı olarak talep edelim ve gönderelim. Profesyonel davranılmadığı sürece bu tarz konularda problemler yaşanmaktadır.

(4) Özellikle Private Label ürünlerde özel dersler haricinde girmek istediğiniz ürünleri lütfen paylaşmayın. Sonrasında bu konular ile ilgili çok tartışma çıkmaktadır.

 

 Taksitli alabilmek için kart bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Kartınızla uyumlu taksit sayısı bilgileri girdikten sonra aktif olmaktadır.

 

Kursa Katıl